אודות ציוני דרך, מרכז סיור ולימוד מזכרת בתיה

אייקון ירוק

מי אנחנו

"ציוני דרך" במזכרת בתיה הינו מרכז ייחודי הפועל מאז שנת תשנ"ז (1996) להפקת והדרכת טיולים ברחבי הארץ.

אנו מאמינים בשילוב חסר פשרות של מקצועיות (מרמת הארגון במשרד ועד לאיכות ההדרכה בשטח) ביחד עם המון נשמה והקניית ערכים כמו ציונות, אהבת הארץ והאדם. 

קהל היעד שלנו מגוון ביותר: תלמידי בתי ספר מכל המגזרים, מבוגרים, משפחות, חיילים וארגונים שונים – לכל אלו אנו "תופרים" פעילות בהתאמה אישית.
אזורי ההדרכה העיקריים: מישור החוף, השפלה, הרי יהודה, הכרמל, הגלבוע ועמקי הצפון. בתיאום מראש ניתן להזמין דרכנו טיול גם באזורים אחרים.

ו"הדובדבן שבקצפת"… המרכז שלנו שוכן בליבה של מושבה ציורית ומרתקת מזכרת בתיה המהווה מוקד למגוון סיורים ופעילויות.

המטרה שלנו היא שתצאו עם חיוך גדול ובתחושה שקיבלתם את כל החבילה: כיף, מלא חוויות וידע מעמיק בהיסטוריה, תנ"ך, וטבע של ארץ ישראל.

מוזמנים לפנות אלינו וביחד נבנה את הטיול המושלם עבורכם.

מחכים לכם.

אודות ציוני דרך
אודות ציוני דרך מזכרת בתיה
אייקון כחול

הקמת ציוני דרך

המרכז הוקם בראשית שנת תשנ"ז (1996), לאחר העלאת עצמותיו של הרב שמואל מוהליבר והטמנתן בבית העלמין במזכרת בתיה. הרב מוהליבר הקים ועמד בראש תנועת חובבי ציון ופעל רבות למען עם ישראל. הרב יזם להקים את המושבה מזכרת בתיה שתהיה ראש ומופת למושבות נוספות שיקומו לאחר מכן מתוך מטרה לפתח את ארץ ישראל ולמשוך אליה יהודים רבים. הוא שכנע את הברון רוטשילד להצטרף למהלך זה ויחד הם דחפו להקמת המושבה וליוו אותה לאורך השנים.

מרכז "ציוני דרך" הוקם במטרה להנחיל את מורשתו החינוכית של הרב מוהליבר, לחבר את עם ישראל לאהבת הארץ והציונות. מתוך כך פעילות המרכז התרחבה לטיולים ברחבי הארץ ומטיילים איתו מדי שנה אלפי תלמידים, משפחות ומבוגרים. 

אייקון ורוד

הצוות שלנו

הצוות ב"ציוני דרך" מסור ומקצועי, ובעל ניסיון רב בעולם הטיולים.  הצוות מורכב מאנשי השטח ואנשי המשרד שיחד ייצרו את החוויה השלמה. בעל תודעת שירות גבוהה ונכונות לסייע בכל שניתן באדיבות ובסבלנות. המדריכים נבחרו בקפידה וכולם בעלי תעודת תו תקן להדרכת טיולים של משרד החינוך.

אודות ציוני דרך - צוות